Ankara Dikmen Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar

 Ankara  Dikmen  Asansörlü Evden Eve Nakliyat 

Dikmen Evden Eve Nakliyat firmamız, kurumsal taşımacılık anlayışı sayesinde tüm müşterilerini memnun etmektedir. Ankara sektöründe 20 yıldır faaliyet gösteren Dikmen nakliyat, tüm eşyaları profesyonel bir şekilde talep edilen adreslere götürmektedir. Ayrıca 1+1, 2+1, 3+1 gibi evler, ofisler, parça eşyalar bünyemiz tarafından nakil edilmektedir.

Tel:0507 797 52 80 

Ankara Dikmen evden eve nakliyat firmamız ev ve ofis eşyaları için ambalajlama desteği de sağlamaktadır. Mobilyalar, masalar, koltuk takımları özenle paketlenmektedir. Ayrıca Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine Dikmen asansörlü evden eve nakliyat hizmeti de sunulmaktadır. Taşıma sırasında eşyaların zarar görmesi, deforme olması veya kayıp olması gibi durumlar söz konusu değildir. Dikmen nakliyat şirketi, Ankara’dan İstanbul’a, Bolu’ya ve İzmir’e günlük taşımacılık hizmeti vermektedir. 

Ankara Dikmen Şehir İçi Nakliyat Fiyatları 

Ankara Dikmen şehir içi  evden eve nakliyat hizmetleri tüm ilçe, semt ve sokakları kapsamaktadır. Parça eşyalar, ofis mobilyaları, dükkan tekstil kumaşları istenilen adreslere kadar götürülmektedir. Dikmen şehir içi evden eve nakliyat bünyesinde bulunan boş kamyon ve kamyonet modellerii sayesinde tüm yükler tek sefer de nakil edilmektedir. Firmamız parça eşyaları ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Ayrıca yüksek katlı binalar da yer allan eşyalar, mağazalar  ve rezidans daireleri Dikmen asansörlü evden eve nakliyat araçları ile nakil edilmektedir. Asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz makul rakamlar ile verilmektedir. Firmamız müşterilerie garantili bir taşıma desteği sağlamaktadır. Hiç bir eşyanın zarar görmesi  söz konusu değildir. 

En İyi Ankara Dikmen Nakliyat Firmaları

Dikmen evden eve nakliyat firmaları, müşteri memnuniiyetine önem vermektedir. Teslimatların gecikmesi,  ev sahiplerinin mağdur edilmesi veya ekstra ücretler talep edilmesi söz konusu değildir. Ayrıca Dikmen nakliyat firmaları şehirlerarası taşımacılık fiyatları üzerinden indirim ve kampanyala gerçekleştirmektedir. Tüm eşyalar sigorta kapsamın da nakil edilmektedir. Dikmen asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri bile kendi araç modellerimiz ile verilmektedir. Her türlü eşyanın montajı marangoz ustalarımız tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız depo taşıma, komple yük taşıma, şirket taşıma  ve kurumsal taşıımacılık gibi sektörlerde de faaliyet göstermektedir. Dikmen nakliyat sayesinde tüm müşterilerimiz kaliteli bir hizmeti ucuz fiyatlar ile almaktadır. Ayrıca memurlara özel olarak yüzde 25’lik fiyat indirimleri de yapılmaktadır.

Ankara Dikmen Ev Taşıma Fiyatları

Dikmen ev taşıma fiyatları eşya sayısına ve binaların kat planına göre değişmektedir. Örneğin 1+1 daireler ile 4+1 daireler farklı fiyatlar ile taşınmaktadır. Dikmen nakliyat şirketi, Ankara’nın tüm beldelerine ücretsiz eksper tiz desteği sunmaktadır. Ayrıca firmamız paketleme ve sökme takma işlemleri için ekstra ücret talep etmemektedir. Dikmen ev taşıma fiyatları güzergahın uzunluğuna göre de değişkenlik göstermektedir. Firmamız 15 KM mesafeyi geçmeyen taşımacılık hizmetleri için yüzde 50’ye varan indirimler gerçekleştirmektedir. Ayrıca Dikmen evden eve nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma gibi hizmetler de ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. 

 

Evinizi Değil Güven Taşıyoruz 
 

Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
Whatsapp
Mail Gönder
Telefon