• 30
  Temmuz / 2021

  Nakliye Faturası Nasıl Kesilir

  KDV dahil her şeyi nakliye faturasında belirmekle yükümlüdür. Nakliye firması bu bilgileri açık ve net bir şekilde belirtmeli, hiçbir bilgiyi saklamadan yazmalıdır. Aksi taktirde suç işlenmiş olur.
 • 20
  Temmuz / 2021

  Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar

  Bir yerden bir yere taşınmak istiyorsanız ve bu taşımacılığın fiyatları nı merak ediyorsanız sizler için fiyatları açıkladık. Ortalama olarak net evden eve nakliyat fiyatları bu içerikte saklı.
 • 17
  Temmuz / 2021

  Nakliye Firmaları Nereye Şikayet Edilir

  Nakliyat firmasını şikayet etmek için yapmanız gereken şey bulunduğunuz Kaymakamlıktaki Tüketici Hakem Heyeti’ne başvurmaktır. Tüketici Hakem Heyeti, durumu ayrıntılı bir şekilde inceleyecektir ve size geri dönüş yapacaktır.
 • 15
  Temmuz / 2021

  Nakliyat Sigortası Nasıl Hesaplanır ?

  Nakliyat sigortası Taşımaların yapıldığı esnada ise yaşanabilecek herhangi bir tehlike ya da tehlikelerden kaynaklanan çeşitli hasarlara karşı alınan önlemden sorumlu olma durumudur.
 • 13
  Temmuz / 2021

  Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir

  Nakliyat Fiyatları öncelikle taşınacağınız ile bağlıdır. Eşyalarınızın sığacağı araç tipine göre araç büyümesi ve taşıma yapılacak evin kaçıncı katta olduğu fiyatları etkileyen ana faktörlerden birisidir.
 • 11
  Temmuz / 2021

  Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır

  Adım adım ev taşıma işlemi işlemi nasıl yapılır bütün nakliyat sürecini bire bir anlatan rehberimizden yararlanarak evden eve nakliyat işlerinin nasıl yürüdüğünü öğrenebilirsiniz.
 • 10
  Temmuz / 2021

  Nakliyat Ne Demek

  Nakliyat Kişilerin evlerini veya kaba eşyalarının bir yerden bir yere taşıyan 3-5 Kişiden oluşan taşıma işlemlerini yapan insanların yaptığı işe kısaca nakliyat denir.
 
Whatsapp
Mail Gönder
Telefon