Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır

Resim

Evden eve nakliyat işlemi, son derece dikkat ile yapılması gereken bir konudur. Bu sebeple her nakliyat firması bu evden eve nakliyat işini olması gerektiği gibi yerine getiremeyebilir. Evden eve nakliyat yaparken eşyaların durumu ve eşyaları dikkatle taşımak son derece önemlidir. Nakliyat işlemi sırasında her hangi bir problem yaşanmaması için alanında uzman bir ekip ve personelle çalışmak gerekir. Ayrıca nakliyat işlemi yaparken kullanılan araç ve kamyon gibi malzemelerin de mutlaka sağlamlığı kontrol edilmelidir. Bu sebeple evden eve nakliyat firmasının kamyonlarının muayene ve kontrollerini aksatılmadan düzenli bir şekilde yaptırmak şarttır. Nakliyat firmalarının güvenilir olup olmadığını da internet üzerinden yapılan yorumlar aracılığı ile de görmeniz mümkün olacaktır. Firma seçimi için bu yorumlara dikkat etmek gerekir.

1 - Müşteri İle Nakliyat Sözleşmesi Yapılır 

2 - Müşteri Evi Kontrolü (Eşyalar taşınabilecek küçüklüktemi yoksa asansörlü nakliyat ihtiyacı varmı müşterinin bunları analiz  edilir.)

3 - Eşya Paketleme 

4- Eşyaların Nakliyat Arabasına Yerleşimi 

5 - Eşya yüklü aracımız istediğiniz konuma eşyaları katınıza ve odanıza kadar taşayıp nakliyat işlemini bitirir. 

Sizde Taşınmak isiyorsanız bizden fiyat teklifi için arayabilir veya bize mesaj atabilirsiniz.  https://www.ankarakeciorennakliyat.com/online-teklif-alin

Evden Eve Nakliyat İşlemi Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Evden eve nakliyat işlemi öncesi, anlaştığınız firma eşyalarınızın sayısı ve nasıl taşınacağını tespit etmek için evinize gelir. Dikkatli bir ön kontrol sonrası eşyalarınız son derece dikkatli bir şekilde uzman kişiler tarafından taşınmaya başlanır. Eşyalar taşınırken zarar görmemesi için azami dikkat ile iş yapılır. Taşıma esnasında eşyalar zarar görürse taşıma firması bu zarardan sorumludur. Bu sebeple müşteri memnuniyeti firmalar için en önemli olan konudur.

Eşyaların taşınma işlemi sırasında apartmanlardaki asansörler kullanılmaz. Çünkü bu durum hem asansör için hem de taşıma işlemini yapan uzman kişiler için oldukça tehlikeli bir durumdur. Bu sebeple eşya taşıma işlemi merdivenler kullanılarak yapılması gerekir. Eşyalar teker teker taşınır ve nakliyat kamyonuna yüklenir. Eşyaların fazlalığı ya da azlığı, büyüklüğü ya da küçüklüğüne uygun olan nakliyat kamyonu, nakliyat firması tarafından belirlenip taşıma işlemi için gönderilir. Eşyaların nakliyat kamyonuna koyulma şekli de oldukça önemli bir konudur. Eşyaların sığması ve taşınma esnasında her hangi bir zarar görmemesi için uzman ekip tarafından en uygun şekilde nakliyat kamyonuna yükleme yapılır.

Taşıma işlemi gerçekleştirildikten sonra nakliyat aracı verilen adrese eşyaları götürür. Yeni adrese eşyaların taşınması sırasında da azami dikkat ile taşıma işlemi yapılır. Taşıma işlemi yeni adreste de ilk adreste olduğu gibi apartmanın asansörü ile değil, merdivenler aracılığı ile yapılmalıdır. Eşyaların taşıma işlemi bittikten sonra nakliyat firmasının ekibi, eşyaların son bir kez kontrolünü yapar. Daha sonra her hangi bir sorun yok ise firma eşyaları sahibine sağ salim bir şekilde teslim etmiş olur.

Özet
:
Adım adım ev taşıma işlemi işlemi nasıl yapılır bütün nakliyat sürecini bire bir anlatan rehberimizden yararlanarak evden eve nakliyat işlerinin nasıl yürüdüğünü öğrenebilirsiniz.
Whatsapp
Mail Gönder
Telefon