• Hakkımızda


  Şirketimiz 2000 yılında Kaan Akçiçek tarafın 'dan Ankara keçiören  semtinde kurulmuştur. Şirketimiz 2 araçla başladığı evden eve nakliyat sektörüne  8 araçla hizmet vermektedir. 

  Evden eve nakliyat sektörüne kalite ve düzen getirmek için ankara'da sizlere hizmet sunmaktadır.Müşterilerimize en iyi hizmet çin günün teknolojisin'den yararlanarak taşıma araçlarını ona göre seçerek  sizlere taşıma kalitesi yaşatmak için çaba gösteriyoruz. 

   
  Firmamız ile anlaşma sağladığınızda, öncelikli olarak personellerimiz iş yerinizi için ön kontrol yapar ve böylelikle iş yerinizde bulunan eşyalarınızı gruplandırır.

  Gruplandırma işleminin pek çok açıdan avantajı vardır. Bu işlem sayesinde aynı türden eşyaları bir araya getirir, ayrı ayrı taşınması gereken çeşitli dosya, belge v.b türden eşyalarınız varsa da bunları kodlar ile ayırırız. Bu işlemler sonucunda, eşyalarınız artık taşınmaya hazır bir hale gelmiş olur. Fakat eşyalarınızın taşınması öncesinde güvenli olmalarını sağlamamız gerekiyor.

  Özellikle de söz konusu eşyaların iş yeriniz ile ilgili önemli ekipmanlar, belgeler olması durumunda, güvenliğin sağlanması daha da önem arz eder.

  Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınabilmesinde sağladığımız kriterleri aşağıdaki gibi genel hatları ile ifade edebiliriz


   Son zamanlar'da şirketimizin adı kullanılmakta olup korsan keçiören nakliyat firmalarına dikkat ediniz. Whatsapp
Mail Gönder
Telefon