ANKARA KIBRIS ARASI NAKLİYAT 0312 356 75 34


Ankara Kıbrıs Arası  Evden Eve Nakliyat Kalitesi

image
Firmamız türkiye geneli araştırmaların da etlik evden eve nakliyat müşterilerinin bir çok sorununa değinmiştir.Yapılan sonuçlarda evden eve nakliyat müşterileri hep kandırılmıştır. En son müşterimle size yaptığım konuşmayı anlatacağım.

Ankara dan kıbırısa  tahini çıkan ekrem bey internette bulduğu bi nakliyeci ile anlaşıyor tabi sözleşme yok yerine adrsine ofisine gitme yok şu gun gel dıyor nakliyeciye o gün geliyor. Eşyalar yükleniyor ankara adana arası 2000 tl ye anlaşıyor ama eşya yüklendikten sonra 3000 ti istiyor ve tartişma başlıyor.

Tabiki ekrem bey herhangi bi sözleşme yapmadıgı için karakolda bişey ispatlamıyor e nakliyecide ispat edemiyor. Nakliyeci ben bu paraya götürmem eşyayı indiririm diyor ama masrafımı alırım diyor bu nakliyecinin amacı ankara adana arası nakliyat yapmak değil bu şekil günü kurtararak para kazanmak. Bunun için mutlaka sözleşme yapınız.

K3 Yetki Belgesi
K 3 yetki belgesi devletimiz tarafından nakliyecilerin belgeli çalışması için çıkarılmış bi belge ama bu belgeye ne uyan var nede bu yasayı çıkartıp denetleme yapan var. Firmamız k3 yetkı belgesıni ilk alanlardan ama pek işe yaradığı yok sadece para verdik aldık diyelim.

Neden böyle diyorum keçiören de nakliyeci olarak onlarca kişi var saysam belgeli çalışan 10 adem firma vardır diğerler de aynı işi yapıyor ama şikayet yapmammıza rağmen bakanlık sessiz kalmaktadır.

Ankara Kıbrıs Nakliyat  olarak bizde diyoruz neden biz bu belgeyi aldık süs diye kullanıyoruz ama yaptığımız evden eve nakliyat hizmetinden kesizlikle taviz vermiyoruz. K3 yetki belgesi olmayan firmalara evden eve nakliyat yaptırmamanızı rica ediyoruz.

Hizmetlerimiz 


Ankara Kıbır Evden Eve Nakliyat 

Ankra Kıbrıs Büro Ofis Taşıma 

Ankara Kıbrıs Parsiyel Taşıma 

Tümü

Whatsapp
Mail Gönder
Telefon